• Yeni JW3306D Optik Fiber Tanıtıcı Testi Şerit Işın Fiber 800-1700nm FC PC
  • Yeni JW3306D Optik Fiber Tanıtıcı Testi Şerit Işın Fiber 800-1700nm FC PC
  • Yeni JW3306D Optik Fiber Tanıtıcı Testi Şerit Işın Fiber 800-1700nm FC PC

Yeni JW3306D Optik Fiber Tanıtıcı Testi Şerit Işın Fiber 800-1700nm FC PC

Stokta var
SKU y114
  • ₺805.91


JW3306D Fiber Optik Tanıtıcı hızla iletilen lif yönünü belirlemek ve herhangi bir zarardan olmadan göreli çekirdek güç bükülmüş fiber. trafik mevcut olduğunda, aralıklı sesli sesi devreye girer. ayrıca modnulation recogize JW3306D optik fiber tanımlayıcı, gibi, 270Hz, 1 kHz ve 2 kHz. kullanıldıkları zaman frekans tespit etmek, sürekli sesli sesi devreye girer. mevcut dört adaptör başkanları vardır: Ø3. 0, Ø2. 0, Ø2. 0 ve Ø0. 9. The JW3306D optik fiber tanımlayıcı bir 3 V alkalin pil tarafından desteklenmektedir.
özellikler
* kolay kullanımlı " TEK TUŞ " operasyon ile.
* verimli tanımlar trafik yönünü ve frekans tonu (CW, 270Hz, 1 KHz, 2 KHz) sesli uyarı ile.
* bağıl çekirdek güç görüntüler
* daha doğru testi ile Güneşlik.
* kolay adaptörler değiştirin.
* dayanıklı metal gövde ve kaliteli inşaat.
* düşük güç göstergesi.
özellikler
tipi JW3306D Dalgaboyu Aralığı tespit 800-1700 nm adaptör Tipi optik Elyaf Çapı Ø3. 0 optik Elyaf Çapı Ø2. 0 optik Elyaf Çapı Ø0. 9 sinyal Frekans Ekran (Hz) CW, 270, 1 k, 2 k frekans Test Aralığı >-20dBm (dBm, Ortalama Değer) Singe Yön Testi Aralığı >-30dBm (dBm, CW/0.9mm çıplak fiber) kırmızı Işık endeksi parametre dalga uzunluğu 650nm çıkış gücü 10 mW Fiber Arayüzü FC/PC alkalin Pil (V) 3 çalışma Sıcaklığı (& #8451;) -10 & #65374; + 45 depolama Sıcaklığı (& #8451;) -40 & #65374; + 70 pil sürekli çalışma süresi (h) 10 boyut (mm) 230X43X36 ağırlık (g) 500
ulaşım:
1. Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek. ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir.
2. It yaklaşık 30-40 gün sürer (ABD, CA, AU,). diğer ülkeler 40-60 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır.
3. eğer almazsanız kazanan öğe (ler) 30 iş günü içinde, bir mesaj veya E-Posta bırakın lütfen bize ulaşın, biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.
geribildirim:
1. Biz her alıcı için olumlu geribildirim otomatik olarak işlemi tamamlamak.
2. Biz yüksek standartlarını korumak 100% müşteri memnuniyeti peşinde! görüşleriniz çok önemlidir.
3. Good iletişim tüm sorunları çözebilir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz derhal çözmek sorunları yaşıyorsanız
ödeme:
1. biz alipay, biz güvenli ödeme işlemci Emanet yoluyla kabul vardır.
2. Ödeme yapılmalıdır güvenli ödeme işlemci Emanet.
3. yakın hemen sonra kontrol edemiyorsanız, lütfen bekleyin birkaç dakika ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir
4. Alipress adresini teyit Biz sadece gemi.
dönüş:
1. Biz % 100% memnuniyet için çalışıyoruz.
2. We garanti satın öğe öğe biz burada açıklanan, ve tarif durumuna olduğunu.
3. Eğer öğe geldiğinde ve tarif değilse, alışverişi için öğeyi döndürmek için lütfen bize ulaşın.
4. Return başka bir nedenle kabul edilemez.
5. Please 3 gün içinde rapor ve alınan tarihten itibaren 7 gün içinde bize iade değişim için.

  • Marka Adı: jyttek
  • Model Numarası: JW3306D
  • Model Number: 3306D
  • Wavelength Range: 800 to 1700nm (SM)
  • Identified Signal Type: CW, 270Hz,1kHz,2kHz
  • Fiber Type: 0.9, 0.25, 2.0, 3.0 mm fiber
  • Display : LED segment
  • Frequency Test Range: > -20dBm

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 22cm x 16cm x 14cm (8.66in x 6.30in x 5.51in)

İlgili ürünler

Sıcak Gerçek Fiber Optik Kalem-tipi Gümüş Deluxe kalem-tipi Düz Karbür Fiber Scribe

Açıklama: • olmayan geri dönüşümlü ucu ile kalem-tipi fiber scribe • • gelen Bıçakları bıçakları elmas sınıf tungsten çelik yapılmış Alman ithalat elmas sınıf tungsten yapılır. • daha geniş bir kesme yüzeyi-4mm için sağlar •

  • ₺85.92

6H0C1701 SPT3205-CS/RH1 SUMTOMO ELEKTRIKLI

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺198.16

5.7 inç FTTx Fiber Optik Fusion Splicer SM Fusion Splicer 8 s Ekleme zaman Çekirdek Aliginment Optik Fusion Splicer

Komshine FX35 PAS ile Optik Fiber fusion splicer fiber cleaver dikkat: 5 veya 10 parça satın üzerinde ilgi varsa fusion splicer pls bana ulaşın. * yüksek Hassasiyet ve Düşük Ekleme Kaybı * * gerçek Çekirdek Hizalama * * düşük Ekleme Kaybı FX35

  • ₺8 913.97

2 Adet 10/100 Mbps 1 Port ve 4 Port Ethernet Fiber Medya Dönüştürücüler için IP kameralar, çalışma mesafesi 25Km, 1 Pair

1 Port 10/100 Mbps Ethernet fiber Medya Dönüştürücü & 4 port 10/100 Mbps Ethernet fiber medya Dönüştürücü Premium Kalite & Beş yıl Garanti ve Fabrika Fiyat. genel bakış: bu oluşmaktadır bir 1 port 10/100 M ethernet fiber dönüştürücü

  • ₺203.32
  • ₺231.04

Ücretsiz Kargo FC-6S Için Optik Fiber Cleaver FTTH Optik Fiber Araçları + Yedek Bıçak tel stripper Makale Ray

ürünler şunlardır: 1: Yüksek dereceli Sırt Çantası 2: (metal) Fiber Cleaver [Olmayan plastik kabuk] 3: Yedek bıçak 4: küçük Kılıfı 5: konumlandırma plaka 6: Kapalı kablo sıyırma pense 7: Fiber Optik Stripper aracı 8:

  • ₺204.18
  • ₺214.92

CETC AV6481 fiber ekleme makinesi Fiber Fusion Splicer elektrot 1 Çift

CETC AV6481 fiber ekleme makinesi Fiber Fusion Splicer elektrot 1 Çift

  • ₺107.46

LC-LC Dubleks Zırhlı fiber-optik teli Tekli 9/125 fiber optik patch kablosu 3mm 3 Metre 5 adet/grup

Fiber Optik Patch kordonlar Zırhlı kablolar zırhlı fiber-optik teli tekli 9/125 LC-LC Dubleks 3mm 3 Metre zırhlı fiber optik patch kordonlar miktar: 5 adet/grup biz çeşitli kaynağı fiber optik patch cord, fiber optik kablo, fiber optik

  • ₺537.26

FTLF8524P3BNL Optik Alıcı-verici SFP Finisar 4G Tek-mod Modülü 850nm

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti

  • ₺106.66

ZHWCOMM Taşınabilir Tungsten Çelik Optik Fibercleaver Kalem Yüksek Kalite Düz Fiber optik cleave Ücretsiz Kargo

ZHWCOMM Taşınabilir Tungsten Çelik Optik Fibercleaver Kalem Yüksek Kalite Düz Fiber optik cleave Ücretsiz Kargo açıklamaları: hafif, kalem-boyut aracı ile geniş, 0 derece eğimli karbür İpucu için kolay yarma. uzunluk: 130mm özellikleri:

  • ₺64.48

Hat amplifikatör LA edfa C band booster amplifikatör LC/UPC

EDFA fiber optik amplifikatör Hattı amplifikatör için LA edfa fiber optik iletim sistemi Fiber amplifikatör teknolojisi katkılı fiber çekirdek olduğunu üretebilir lazer nadir toprak elemanları, lazer aracılığıyla DC uyarma sağlamak, böylece optik

  • ₺9 671.58

Ruiyan RY-3200 Optik Güç Ölçer Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu 10 mw

Ruiyan RY-3200 Optik Güç Ölçer Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata Bulucu 10 mw RY3200 El Optik Güç Ölçer bir yeni tasarlanmış fiber optik test, amaçlayan kurulum, fiber ağ mühendislik kabul ve bakım. RY-LS300 el optik ışık kaynağı ile

  • ₺239.86
  • ₺257.91